Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.09.22.
Hirdetés azonosító: 2366163
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő dán partnerünk egészségügyi termékek gyártásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Világszerte, több mint 11.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, ebbe beleértve a magyarországi gyárak dolgozóinak számát is, amely meghaladja a 2700 főt.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern vállalat tagja lenni, amely a térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

Főbb feladatok:

  • gyártósorok folyamatos fejlesztése, kapacitás és hatékonyság növelése;
  • gyártási folyamatok optimalizálása, műszaki problémák elhárítása;
  • új termékek bevezetése, termeléstámogatás biztosítása, termelés felfuttatása;
  • tevékenységi tervek meghatározása, kapcsolattartás a fő érdekeltségekkel;
  • munkarendek tervezése, munkafolyamatok meghatározása, oktatások megtartása

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási rendszer,
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon;
  • térített képzések, tréningek;
  • nemzetközi lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet;
  • partner-program különböző cégekkel – kedvezmény a termékek és szolgáltatások árából;
  • céges rendezvények (szakmai programok és események);
  • egészséges életmód támogatása (ingyenes szűrővizsgálatok, sportnap, üzemorvosi rendelő a gyárban).

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy elektromérnök)
  • erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • tapasztalat a nemzetközi projektek koordinálásában
  • hajlandóság az utazásra (évente akár 20 nap)
  • MS Office ismerete
  • előnyt jelent az AutoCAD, a Solidworks és az MS Project ismerete

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre