Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Ziehl-Abegg Kft.
  • Marcali, Somogy
  • A hirdetés 26 napja lejárt

ZIEHL-ABEGG

Főbb feladatok:

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében
  • LEAN folyamatok koordinálása; Új technológia bevezetése

Elvárások:

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás

Előny:

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre