Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Cembrit Kft.
Régió: Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.09.04.
Jelentkezési határidő: 2019.09.05.

FOLYAMATMÉRNÖK

munkatársat keresünk a Cembrit sikeres csapatába!

Profilunk a szálcement alapú homlokzati burkolóelemek gyártása. Világszínvonalú technológiánkkal, kimagasló minőségű termékeinkkel, munkatársaink megbecsülésével biztosítjuk a skandináv régió építőiparának vevői elégedettségét.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása, folyamatparaméterek nyomon követése
  • Gyártási dokumentumok, munkautasítások készítése
  • Folyamatfejlesztési javaslatok készítése (pl. hulladékcsökkentés, ciklusidő növelés)
  • Minőségjavító, illetve vevői reklamációkra való intézkedések indítása, bevezetése, nyomon követése
  • Munkatársak támogatása, betanítása új munkafolyamat esetén

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Festő területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Nyergesújfalu

Előnyök:

  • Projektek lebonyolításában való jártasság
  • Bevonatolási / felületvédelmi területen szerzett tapasztalat

Mit nyújt cserébe a cég?

  • Iskolakezdési támogatás, napközis nyári tábor, rajzpályázat a gyermekeknek
  • Évi br. 450.000 Ft cafetéria
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre