Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.08.28.
header

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

FOLYAMATMÉRNÖK - ELŐSZÉRIA
ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Együttműködés a  termékfejlesztési projektcsapattal
  • Támogató funkció a REHAU szakterületei és a vevő szakterületei között a kifejlesztendő alkatrészekkel kapcsolatosan
  • Előszériás ill. prototípus alkatrészek analízise és továbbfejlesztése
  • „Mock up” mintadarabok készítése, alkatrész változtatások modellezése
  • Alkatrész változtatások koordinálása és prezentálása a vevő felé
  • A termék-életciklus követése és dokumentálása a prototípustól a szériaérettségig
  • Támogató funkció a REHAU és a vevő között a darabjegyzék, a variánsok és a lehívási logika vonatkozásában

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Jó stressztűrő képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat előny
  • Gyártástechnológiai ismeretek előny

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát.

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre