Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Harman / Becker Automotive Systems
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 79 napja lejárt

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.
A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Székesfehérvári Elektronikai gyárunkba keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Elektronikai gyárunkba Folyamatmérnök munkatársat keresünk, akinek felelőssége lesz az összeszerelő gyártási területen a kijelölt berendezések üzemeltetése, továbbá géphibák azonosítása, megelőző tevékenységek elvégzése.

Lokáció: Székesfehérvár, Magyarország

Feladatok:

  • A termelési berendezések folyamatos üzemének biztosítása;
  • Géphibák azonosítása és javíttatása, kapcsolatfelvétel a gyártóval;
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése és a termékminőség javítása érdekében;
  • A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés);
  • Változtatások / fejlesztések bevezetése, ezek dokumentálása;
  • Karbantartási program napi ellenőrzése a dedikált terület állásidőinek kivizsgálása céljából;
  • Termelési eredmények napi felkövetése;
  • Kimutatások, analízisek készítése;
  • Karbantartók oktatása;
  • NPI, transfer, CIP projektekben történő aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség);
  • Elektronikai gyártásban szerzett 2-3 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Mérőeszközök használatának ismerete.

Előnyök:

  • Autóipari szabvány ismeret;
  • Kamerás rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • Programozási érdeklődés;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Amennyiben érdekesnek találja az álláslehetőséget, kérjük, jelentkezzen online.

A HARMAN az összes alkalmazott és jelentkező számára kínálkozó egyenlő foglalkoztatási lehetőségek támogatása iránt kötelezte el magát. A foglalkoztatással kapcsolatos minden döntést érdem, képzettség és teljesítmény alapján hozzuk meg, tekintet nélkül a munkához nem kapcsolódó jellemzőkre, úgymint az adott személy faji, etnikai hovatartozása, bőrszíne vagy nemzetisége, neme, illetve nemi identitása, szexuális irányultsága, családi állapota, mozgáskorlátozottsága, életkora, vallása vagy bármely más állapota.

A HARMAN nagyszerű munkakörnyezetet, kihívást jelentő karrierlehetőségeket, szakmai továbbképzéseket és a versenyképes kompenzációt kínál.

Olyan kihívást keres, ahol a tapasztalatát értékelik? Nézze meg, mit tud elérni a HARMAN-nál!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre