Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Adient Mezőlak Kft.
Régió: Mezőlak, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.31.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.
Mindig is szeretted az autókat?

Feladatok:

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Aktív részvétel a folyamatok standardizálásában
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • A lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére (karbantartás, gépbeállítók, operátorok stb.), szükség szerint oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás más gyárak hasonló folyamatokért felelős munkatársaival
  • Gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit ajánlunk:

  • Éves bónusz az éves bruttó alapilletmény felett
  • Cafetéria juttatások
  • Utazási költségtérítés (100%)
  • Csoportos élet és balesetbiztosítási program
  • Havi jelenléti bónusz.
  • Családias és barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőségek
  • Kihívások a mindennapi munkában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil vállalati háttér, fiatal dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Saját állományba
  • Folyamatosan emelkedő bérezés
  • Stabil, megbízható cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • Éves Cafeteria (próbaidő alatt is)
  • Születés támogatás
  • Házasságkötési támogatás
  • Temetési támogatás
  • Karácsonyi csomag
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Munkatárs ajánló program
  • Munkába járási költségtérítés
  • Ötletpénz
  • Sport-és uszodabérlet a Pápai Várkertfürdőbe

Helyek Mezőlak
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre