Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

elektronikai gyártás

Az Ön új cége

Svájci központú, elektromos kapcsolószekrényeket gyártó vállalat folyamatmérnököt keres vezeték gyártás-összeszerelés területre.

Az Ön új pozíciója

Az új kolléga feladatai közé tartozna az összeszerelő üzem munkatársainak koordinálása, a zavartalan termelés biztosítása, költségoptimalizálás, anyagbeszerzés, valamint a gyártáshoz szükséges dokumentáció elkészítése.

 Mire van szüksége a sikerhez

A pozíció betöltéséhez legalább 1 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat és  folyékony angol nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől

A versenyképes juttatási csomagon felül modern munkakörnyezetet kínálnak, valamint a szerteágazó feladatkör révén, szakmai fejlődést.

 Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.05.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre