Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Accell Hunland Kft.
  • Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 10 napja lejárt

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 18 éve zöldmezős beruházásként indult, közel 3 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk

FOLYAMATMÉRNÖK

munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Alkatrészjegyzékek készítése és követése
  • Alkatrészek specifikációjának karbantartása
  • Együttműködés a gyártástervezés részét képező előkészítő folyamatokban
  • Kapcsolattartás a vevőkkel technológiai kérdésekben
  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése, túlkészletek megelőzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát juttassa el részünkre.

ACCELL HUNLAND Kft.
5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

Helyek Tószeg
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre