www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Sárvár, Szombathely
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

NPI folyamatok mérnöki támogatása;
Új termék bevezetésének támogatása;
Layout tervezésében, gyártósorok kialakításában (prototípus gyártás) való részvétel, eszközök, gépek specifikálása;
Gyártási folyamatok ellenőrzése, optimalizálása, fejlesztése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség megtakarítási mutatókat;
A felmerülő hibalehetőségek elemzése, javaslattétel a hibák kiküszöbölésére, selejtek csökkentése;
Próbagyártásokban való részvétel és szakmai segítségnyújtás;
Gyárthatósági tanulmányok, kapcsolódó dokumentáció (pl. munkautasítások) elkészítése;
A felelőssége alá tartozó gyártással kapcsolatos oktatások lebonyolítása.

Követelmények:

Mérnöki diploma (gépészmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai)
Min. 2 év releváns területen szerzett tapasztalat
Juniorabb pályázó esetében: angol és/vagy német nyelvtudás
Senior pályázó esetében az ANGOL nyelvtudás elengedhetetlen + autóipari / elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
AutoCAD / SolidWorks tervező program felhasználói szintű ismerete
Szereldei területen szerzett tapasztalat

Előny:

Műanyag hegesztési ismeretek

Munkavégzés helye:

Vas megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-06-10

Értékelt kvalitások

Műanyag hegesztési ismeretek Vevőorientált gondolkodásmód, jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk

A régióban kiemelkedő bérezési csomag (motiváló alapbér + cafeteria + bónusz + költözési támogatás)
Szakmai képzési lehetőségek
Továbblépési lehetőség cégen belül (vertikálisan, horizontálisan)

Helyek Sárvár
Szombathely
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Köszörűs, CNC köszörűs - Szombathely

Man at Work Kft.

Feladatok: Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlés...
Szombathely, Vas

Minőségellenőr - Szombathely

Feladatok: Félkész és késztermékek, gyártásköz...

Marós, CNC marós - Szombathely