Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Székesfehérvár
Hozzáadva: 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.08.26.
Hirdetés azonosító: 1731694
lejárt
Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Gyártási koncepció kialakítása
  • Megvalósíthatósági vizsgálat készítése
  • Folyamat FMEA készítése, karbantartása
  • Beruházási igény kalkulálása
  • Gyártóeszközök specifikálása, megvalósítás nyomon követése, átvétele, elvárt mennyiségi és minőségi kihozatal biztosítása
  • Mintagyártások végzése, felügyelete
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Technikai egyeztetés beszállítókkal
  • PLC / robot programozás
  • Dolgozók oktatása
  • Villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év termelésben szerzett tapasztalat
  • PLC és robot programozási ismeretek és gyakorlat
  • Jó analitikai képesség
  • Rendszerben és tervváltozatokban való gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos kommunikáció
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.06.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Quality technikus - Székesfehérvár

Man at Work Kft.

Feladatok: Bejövő áruk minőségi ellenőrzése G...
Székesfehérvár, Fejér

Process Quality Engineer (kompozitos) - Székesfehérvár

Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Autói...

Karbantartó technikus (mechanikus) - Székesfehérvár

Feladatok: Épület, gépek és berendezések karba...