Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.05.28.
Jelentkezési határidő: 2019.06.06.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlő- és multimédiaegységekhez gyártunk elektronikai elemeket valamint nagyfrekvenciás eszközöket a telekommunikációs ipar számára. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Fő feladatok / Main duties:

  • Gyári KPI-ok által támasztott célok megvalósítása
  • Gyári szereldei folyamatok optimalizációja
  • Gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
  • Új termék bevezetésénél a problémás pontok megbeszélése, továbbítása
  • Próbagyártások támogatása, kapcsolattartás a projekt csapattal
  • Gyártóeszköz karbantartások végrehajtásának ellenőrzése, műszerbeállítások ellenőrzése
  • Mechanikus gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése a társszervekkel közösen, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Biztosítsa a futó termelés, a fejlesztések és az új termék bevezetések által generált célok időterv szerinti teljesítését
  • Kapcsolattartás a termeléssel, és a többi támogató osztállyal
  • Változtatási kérelmek bevezetése, végrehajtatása a gyakorlatban (ECO)
  • Munkautasítások kidolgozása, részvétel a folyamatellenőrzési tervek kidolgozásában
  • Új munkatársak képzésénél a szükséges oktatások megtartása
  • Szakvezetők közvetlen támogatása, informálása, termelési csapatok közvetlen támogatása
  • Általános környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi előírások betartása és betartatása

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Komplex, vállalati szinten való gondolkodásmód
  • Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Szerelési folyamattervezésben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP / PPAP) előnyt jelent
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Amit nyújtunk:

  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre