Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.22.
Jelentkezési határidő: 2018.12.17.
Hirdetés azonosító: 1385178

Folyamatmérnököt keresünk vezető autóipari gyártó partnerünk megbízásából Heves megyébe. Ügyfelünk kiemelkedő juttatási csomagot, karrier lehetőséget és magas színvonalú gyártókörnyezetet biztosít a leendő folyamatmérnök számára.

A vállalat Budapestről napi szinten bejárható távolságra helyezkedik el, céges buszjáratok, illetve egyéni utazási támogatás biztosított.

Feladatok:

  • Komplex gyártási folyamatok felügyelete, támogatása, optimalizálása
  • Gyártásfejlesztésben és termékoptimalizálásban való aktív részvétel
  • Gép képességvizsgálatok elvégzése
  • Folyamat berendezéseinek meghatározása, specifikációkhoz követelmény lista elkészítése
  • Potenciális beszállítók és árajánlatok műszaki értékelése
  • Műszaki dokumentációk és oktatási anyagok elkészítése
  • Együttműködés más funkcionális területekkel
  • Gyártásfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/mechatronika)
  • Gyártási területen szerzett releváns tapasztalat (előny: autóipar)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (előny: német nyelvtudás)
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmét és tapasztalata, végzettsége megegyezik az elvárásokkal, önéletrajzával pályázzon a hays.hu weboldalon.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Heves
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre