www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Hajdú-Bihar

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.03.20.
Jelentkezési határidő: 2018.04.10.
Hirdetés azonosító: 1320946
lejárt

Elektronikai gyártópartnerünknél folyamatmérnök pozíció nyílt Hajdú-Bihar megyében. Multinacionális gyártókörnyezetet, versenyképes juttatási csomagot és hatalmas fejlődési lehetőséget nyújtó környezetet biztosítanak a leendő folyamatmérnök számára. Olyan személyt keresnek, aki erős elemzői tudással akciótervek létrehozásában jártas, és aki önállóan képes NPI folyamatok végig vitelére.

Feladatok

  • Gyártástechnológia paramétereinek meghatározása, működés fenntartása, hibák elhárítása
  • Előkészítő és gyártási folyamatok fejlesztése, dokumentálása és oktatása
  • Új technológiák, megoldások kidolgozása, beruházások előkészítése, megtérülés biztosítása, prezentálása a vezető felé
  • Folyamat technikusok szakmai felügyelete, komplex NPI projektek irányítása
  • Fejlesztések kidolgozása, bevezetése, költségek csökkentése, hatékonyság és minőség növelése
  • LEAN eszközök és módszertan felhasználása, adott esetben kidolgozása a területre vetítve
  • Területi mérőszámok felügyelete, javító intézkedések elvégzése
  • Gyártási hibák vizsgálata, elemzése, korrekciója
  • Mérnökségi változási rendelkezések bevezetése a termékeken az NPI folyamatok kapcsán
  • Új termék bevezetésre irányuló gyártás előkészítése, támogatása, visszajelzések adása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves folyamatmérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai technológiák ismerete elvi és gyakorlati szinten (SMT, THT, Wave, Selective Wave, Paste, Printing)
  • Elektronikai szabványok ismerete (IPC)
  • Erős priorizálási, projekt vezetői és problémamegoldó képesség
  • LEAN alapok ismerete (TPM, Visual Management, 5S, Kaizen)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre