Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Tatabánya)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Pozíció leírása:

A gyártási folyamat támogatása és folyamatos fejlesztése;
Új berendezések installálásában és validálásában való részvétel;
Folyamatfejlesztés, hatékonyság növelés, selejtszázalék csökkentés;
Berendezések megelőző karbantartásának tervezése, végrehajtásának irányítása;
Technikusok munkájának irányítása;
A folyamathoz szükséges dokumentumok elkészítése;
Validációs dokumentumok elkészítése;
Szoros együttműködés a vállalat más gyárainak folyamatmérnökeivel.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (ideális: gépészmérnök, villamosmérnök)
Legalább 3 év tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban, nagysebességű gyártási környezetben
Gyártóberendezés teljesítményének növelésével kapcsolatos folyamatfejlesztési tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Folyamatszemlélet
Határozott, agilis, proaktív, önálló személyiség
Jó problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség
A multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, Lean, SixSigma tapasztalat és orvosi eszközgyártás területén vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelentenek.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259, +36 30/837-5258 Falucskai Ágnes

Értékelt kvalitások

Személyiségében magas szakmai alázattal rendelkező, őszinte, "feladatot kereső", önálló kollégát keresünk, aki munkáját mindig precízen és a tőle telhető maximumon igyekszik teljesíteni.

Amit nyújtunk

A szokásos bejárástámogatáson és cafeterián kívül, min. a tapasztalatnak megfelelő bérezés (piaci helyzetnek megfelelően!).
Nyugodt, kiszámítható munkakörnyezet.
Ahol az igényes munkára nemcsak igény, de idő is van.
High-tech, automatizált gyártósorok, fejlődés.
Igény esetén: külföldi utak (ez nem kötelező).
Rugalmas munkaidő, a törzsidő 9-15 óra között, egyébként rugalmas munkaidő-keret;
ALBÉRLET TÁMOGATÁS v. akár egy 1 évig albérlet biztosítása.

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre