www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Referenciaszám: FE-1071)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 867723

Feladatok:

  • Tömegtermelés mérnöki támogatása, a produktivitás folyamatos elemzése, növelése
  • Gyártási selejt csökkentése
  • A gyártóberendezések állásidejének elemzése, csökkentése
  • Gyártási dokumentáció karbantartása
  • Napi, heti, havi kimutatások, jelentések készítése a termék-csoportvezetők és a menedzsment számára
  • Új termékek és a hozzájuk tartozó folyamatok bevezetetése, munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése, a termelés felkészítése a tömegtermelésre
  • Próbagyártások szakmai felügyelete
  • Gépbeállítók és műszakvezetők szakmai támogatása
  • Gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Új dolgozók betanítása, régi dolgozók szakmai továbbképzése
  • Gépbeállítók és szerszámcserélők munkájának szakmai felügyelete, stb.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök preferált)
  • Fröccsöntési technológiák, folyamatok ismerete, gyártási tapasztalat folyamatmérnöki, gyártómérnöki területen
  • Aktív angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • Alapszintű CAD ismeret (AutoCAD, SolidEdge, CATIA)
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Tömítéstechnikai ismeretek
  • Gumiipari tapasztalat
  • LEAN eszközök alkalmazásában szerzett gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Győrtől 17 km

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ vezető autógyárainak beszállító, dinamikusan fejlődő multinacionális hétterű amerikai érdekeltségű cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1071-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő