www.cvonline.hu

Folyamatmérnök | Process Engineer - Komárom

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Gyártási folyamatok támogatása. Folyamathoz tartozó dokumentációk frissítése, karbantartása. Részvétel folyamatfejlesztési tevékenységekben, és mindezek végrehajtásában. Új termék bevezetési projektek támogatása. Riportok, jelentések készítése. Mérnöki változások megvalósíthatóságának kiszámítása.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Szakirányú szakmai tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs angolnyelv ismeret Autóipari tapasztalat Kiazaen, Poke Yoke, 5s, FMEA, ISO14001 ismeret WCM/Lean ismeret SAP ismeret AutoCad ismeret

Műszaki területre

Megjegyzés:
Zöldmezős autóipari beruházás.