Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Folyamatmérnök - Pápa

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.01.22.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Folyamatmérnök

munkatársat keres autóipari partnere számára.

Feladatok:

  • A gyártósoroknak, gépeknek technológiai felügyelete,
  • A gyártási technológiai folyamatok optimalizálása, fejlesztése,
  • Gépek folyamatos üzembiztonságának biztosítása, javítások koordinálása,
  • Új termék bevezetésének folyamatmérnöki feladatai.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Középszintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Microsoft Office,
  • AutoCAD (+programozói ismeretek előny),
  • Munkarendszer és folyamatkialakítási tanfolyam előny,
  • B kategóriás jogosítvány.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér,
  • Letelepedés és munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Folyamatmérnök, Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre