Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatmérnök - Pápa

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.03.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Folyamatmérnök

munkatársat keres Veszprém megyei autóipari partnere számára.

Feladatok:

  • Termelés támogatása a napi gyártási problémák megoldásában, megoldási akciók indítása
  • Gyártási layoutok tervezése
  • Tesztelési tevékenységek kezdeményezése, végrehajtása, eredmények bevezetése
  • Új gyártóberendezések specifikálásában, beszerzésében, üzembe helyezésében közreműködés.
  • Meglévő gyártóeszközök, folyamatok fejlesztése
  • Támogatja a Lean és Kaizen tevékenységeket
  • Részt vesz a változás bevezetési folyamatban (Change Management)
  • Támogatja a folyamatos fejlesztési tevékenységeket
  • Ismeri és érvényesíti a belső/külső vevők igényeit

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, járműmérnök)
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Letelepedés és munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál.

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre