Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (manuális terület) - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.10.29.
Jelentkezési határidő: 2019.11.24.

Folyamatmérnök (manuális terület)

Feladatok:

  • Folyamatok és szerszámok műszaki felügyelete, fejlesztése és optimalizálása
  • Hibaelhárítás és problémamegoldó folyamatok koordinációja
  • Normaidő meghatározása összehasonlítással vagy méréssel
  • Munkautasítások, felhaszálói kézikönyvek és karbantartási utasítások előkészítése, oktatása
  • Karbantartartók és technikusok támogatása, képzése és fejlesztése
  • A gépekhez és szerszámokhoz kapcsolódó beszerzési tevékenységek koordinációja
  • Új projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Autóipari gyártásban szerzett több éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (SAP és műszaki tervező programok ismerete előny)
  • Rugalmasság, nyitottság új technológiák, programnyelvek elsajátítására
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Dinamikus, lelkes személyiség
  • Szakmai elkötelezettség, megoldásorientált gondolkodásmód
  • CAD/CAM ismeretek előnyt jelentenek
  • Ragasztási technológiák terén szerzett minősítés (DIN 6701)
  • Strukturális ragasztási ismeretek
  • Vegyianyag kezelői szakvizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Exkluzív gyártási technológia
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. prémium kategóriás autók karosszéria elemeinek gyártásával foglalkozó székesfehérvári partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre