Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK, FRÖCCSÖNTÉS

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

FOLYAMATMÉRNÖK - FRÖCCSÖNTÉS
ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Új termékek / projektek egyeztetése a szakterületekkel
  • A termékek folyamatos optimalizálása
  • Gyári és alkalmazástechnikai dokumentációk készítése
  • Szerszámátvételek koordinációja
  • Új projektek technológiai paramétereinek meghatározása

Szükséges tapasztalatok:

  •  Műszaki szakirányú végzettség
  •  Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
  •  Néhány éves autóipari tapasztalat
  •  Német vagy angol nyelvismeret
  •  Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  •  Csapatmunkára való készség

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre