Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (FORGÁCSOLÁSI TERÜLETRE) (14-9144)

Hozzáadva: 2019.01.16.
Jelentkezési határidő: 2019.02.06.

Humanfield header

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK (FORGÁCSOLÁSI TERÜLETRE)

(14-9144)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 15 fő gépbeállító munkájának szakmai támogatása,
  • Forgácsoló üzem és kiegészítő technológiáinak gondozása, hatékonyságának javítása,
  • Munkautasítások, specifikációk, gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció gondozása,
  • Termékek gyárthatóságának megfelelő előkészítése,
  • Részvétel a bővítés, illetve fejlesztő célú projektekben,
  • Kapcsolattartás az anyacéggel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Forgácsolás területén szerzett tapasztalat,
  • Előny: aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9144”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre