Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (14-9587)

HumanField Kft.
Régió: Csongrád

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.13.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK
(14-9587)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, a hatékonyság növelése,
  • Új gépek, berendezések átadásának, átvételének lebonyolítása,
  • A minőségi és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása,
  • Automatizálási projektekben való részvétel,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész-,villamos-, vagy mechatronikai mérnök végzettség)
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9587”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre