Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

HSA Kft.
Régió: Berettyóújfalu, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2020.01.21.
Jelentkezési határidő: 2020.02.20.

Partnercégünk számára keresünk pályakezdő munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Az anyavállalat fejlesztőmérnökeinek támogatása
  • A gyártási terület szakmai támogatása, koordinálása
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében való közreműködés
  • Műszaki rajzok készítése autoCAD-ben
  • Gyártási, műszaki és karbantartási dokumentumok készítése és aktualizálása
  • Hozzájárulás a gyártási hatékonyság növeléséhez, illetve a folyamatok optimalizálásához
  • Aktív részvétel a folyamatos fejlesztésben (Lean, Kaizen)

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök)
  • Termelő vagy feldolgozó vállalatnál szerzett legalább 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Lean és/vagy 5S ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Minőségi szemlélet, megbízhatóság, precizitás

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafeteria, utazási támogatás)
  • Feladatokban való támogatás biztosítása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Berettyóújfalu

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre