Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamatfejlesztő mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.04.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk folyamatfejlesztő mérnököt keres.

A pozícióban a feladatai közé fognak tartozni:

  • a termelési folyamatok elemzése, fejlesztési tervek kidolgozása, bevezetés támogatása és dokumentálása
  • együttműködés a központi lean egységgel
  • gyártó tevékenység és teljes ellátási lánc hatékonyságának növelésére irányuló projektek koordinálása
  • lean szemlélet oktatása és használatának támogatása
  • a szervezet és folyamatok fejlesztésben való részvétel a költséghatékony termeléssel kapcsolatban kitűzött célok elérésének érdekében

A következőkre van szüksége a sikeres pályázáshoz:

  • felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • nemzetközi gyártásban környezetben szerzett, minimum két éves gyakorlat
  • lean szemlélet és eszközök ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • projektekmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • versenyképes juttatási csomag
  • nemzetközi környezet
  • lehetőség személyes és szakmai fejlődésre

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre