www.cvonline.hu

Folyamatellenőr (BUD380)

  • A hirdetés 739 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Folyamatellenőr

(BUD380)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártásközi mérések elvégzése és dokumentálása
  • Hibás és selejtes termékek adminisztrációja (SAP-ban)
  • A gyártási folyamatok felügyeletével, biztosításával kapcsolatos vizsgáltok, elemzések elvégzése
  • A gyártósoron lévő dolgozók ellenőrzése a technológiai előírások betartása tekintetében
  • Aktív részvétel a folyamatos javító, fejlesztő tevékenységekben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai végzettség előnyt jelent)
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, precizitás, problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), kedvezményes menürendszer
  • Versenyképes fizetés, multinacionális környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2016.01.15.