Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Folyamat- és redszerszervező

  • A hirdetés tegnap lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

FOLYAMAT- és RENDSZERSZERVEZŐ (BUSINESS ANALYST)

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Üzleti, ügyviteli folyamatok és igények felmérése, tervezése az érintett területek bevonásával
  • Együttműködés a rendszerfejlesztéssel a folyamatok IT támogatásának tervezésében
  • Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő Informatikai üzleti igények megfogalmazása
  • Az üzleti igények tervezésével párhuzamosan
    • részletes folyamat dokumentáció,
    • tesztesetek összeállítása,
    • ügyviteli eljárásrendek és utasítások készítése,
  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja
  • A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete.
  • Folyamatok mérése, hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése
  • Hibabejelentések elemzése
  • Meglévő folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, elvárások szerinti dokumentálása.
  • Üzleti igények megvalósításának, bevezetésének támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése
  • A felhasználók oktatása, támogatása
  • Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Több rendszert érintő igények / projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása
  • Projektek szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász / Pénzügyi),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • Folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN) előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező és kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen!

Helyek Budapest
IX. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Biztosítási projektmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi projektmenedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre