Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Földmunkagép kezelő (lánctalpas, markoló) - Svájc

Munkavégzés helye: Külföld

Svájc

Zürich

Munkavégzés helye: Svájc

Munka kezdete: azonnal

Svájci partnerünknek keresünk hosszútávra Svájcba földmunkagép kezelőt

Az Ön feladatai:

  • tapasztalatnak és képesítésnek megfelelő földmunkagép kezelése (markoló, kotró stb.)

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • munkatapasztalat valamilyen földmunkagép kezelésében
  • gépkezelői engedély
  • saját autó (bejáráshoz)
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: br 29,00 - 33,00 CHF/óra + napi kiegészítő pénz/munkanap - kb 40-45 munkaóra/hét
  • szállást a munkaadó cég szervezi, munkavállaló fizeti
  • fizetett szabadság
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre