www.cvonline.hu

Földmunkagép kezelő (lánctalpas, markoló) - Svájc

Munkavégzés helye: Külföld

Svájc

Zürich

Munkavégzés helye: Svájc

Munka kezdete: azonnal

   Svájci partnerünknek keresünk hosszútávra Svájcba

Földmunkagép kezelőt

  Az Ön feladatai:

– tapasztalatnak és képesítésnek megfelelő földmunkagép kezelése (markoló, kotró stb.)

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat valamilyen földmunkagép kezelésében

– gépkezelői engedély

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: br 29,00 - 33,00 CHF/óra + napi kiegészítő pénz/munkanap - kb 40-45 munkaóra/hét

– szállást a munkaadó cég szervezi, munkavállaló fizeti

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre