Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

pozícióra.

Feladatok:

  • Operatív könyvelési feladatok ellátása
  • Pénzügyi, számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi zárások elkészítésében részvétel
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítésében részvétel
  • Számviteli-pénzügyi dokumentumok rendszerezése, karbantartása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Többéves könyvelői gyakorlat
  • Pénzügyi, számviteli közép vagy felsőfokú végzettség
  • Alapvető számviteli és adójogszabályok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XXI. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre