Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Az Avis Budget Group egyike a világ piacvezető autókölcsönzőinek. A Budapesten működő Avis Budget Group Business Support Centre (BSC) szolgáltató központként 12 éve, több, mint 10 nyelven nyújt támogatást a vállalatcsoport részére, az európai régió működését segítve. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több, mint 1200 kolléga dolgozik. Financial Services üzletágunkon belül 4 fő folyamatot végzünk: szállítói számlák, autóflottánkhoz kötődő pénzügyi mozgások, országok és leányvállalatok közötti belső pénzmozgások könyvelésének ellátása mellett, teljes körű könyveléshez tartozó feladatokig.

Jelenleg egy főkönyvi könyvelőt keresünk, aki eddig megszerzett tapasztalataival és tudásával hozzá tud járulni a pénzügyi részleg hatékonyabb működéséhez.

Hogy mik lennének a feladataid egy ilyen komplex feladatkörben?

  • Főkönyvi számlák egyeztetése és könyvelése
  • Részvétel a hóvégi, negyedéves és évvégi zárásban
  • Banki rekonsziliáció, egyeztetés
  • Készletnyilvántartások nyomon követése
  • Cégcsoporton belüli költségallokáció, elszámolások
  • Egyéb könyvelési feladatokban való részvétel – elhatárolások, céltartalék, készpénzforgalom stb.
  • Kimutatások készítése

Ha ez idáig szimpatikus, kérlek azt is olvasd el, mire van szükséged a sikeres pályázathoz:

  • Gazdasági diploma (előnyt jelent a Pénzügy-Számvitel szakon szerzett végzettség) vagy Szakirányú képesítés
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat könyvelési területen
  • Erős angol nyelvtudás
  • Előny, ha ismersz egy második európai nyelvet is
  • Analitikus, logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség, pontosság, pozitív hozzáállás
  • Legyél jó csapatjátékos
  • Az Office programok magabiztos használata – főleg Excelre lesz szükséged

És végül, miért az Avis Budget Group?

  • Mert a budapesti BSC a 2018-as győztese a „Közép- és Kelet-Európai régió legjobb SSC-je” díjnak
  • Multikulturális a csapat, több mint 40 különböző országból származó kollégával dolgozhatsz együtt
  • Barátságos, együttműködő kollégák és vezetőség
  • Karrier- és fejlődési lehetőségek széles tárháza
  • Céges rendezvények és csapatépítők
  • Home-office lehetőség
  • Autókölcsönzési kedvezmény és számos partner-kedvezmény
  • Végül, de nem utolsó sorban pedig: Magyarország legzöldebb irodájában dolgozhatsz!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre