Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

FŐKÖNYVELŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.
FŐKÖNYVELŐ
Rendelkezik felsőfokú végzettséggel és pénzügyi vezetői tapasztalattal? Szeretne egy változatos, felelősségteljes munkakörben dolgozni egy nem mindennapi területen?

Akkor ezt a pozíciót Önnek találták ki!

Partnerünk egy több évszázados múltra visszatekintő csokoládé manufaktúra. V. kerületi irodájukba, folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új tagot az alábbi pozíció betöltésére:

FŐKÖNYVELŐ

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Könyvelés koordinálása (1 fő közvetlen beosztott)
  • Havi és éves zárások
  • Riportok készítése
  • Költségvetés ellenőrzése
  • Auditok lebonyolítása
  • Rendszeres egyeztetés a vezetőséggel
  • Kapcsolattartás
  • Egyéb operatív feladatok

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év lehetőleg multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (a külföldi vezetőség miatt elengedhetetlen)
  • IFRS ismeretek
  • Microsoft office magabiztos ismerete (legfőképpen excel)
  • Magabiztos, proaktív személyiség
  • Naprakész pénzügyi jogszabályi ismeretek

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Gyártói környezetben, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Mit kap a munkájáért cserébe?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre