Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főkönyvelő

Főkönyvelő

Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.01.26.
Jelentkezési határidő: 2019.02.21.

A Russmedia cégcsoport digitális divíziója a Cvonline.hu állásportál üzemeltetésével foglalkozik, emellett a cégcsoportba több leányvállalat is tartozik, részben ingatlan üzemeltetés tevékenységi területtel. A cégcsoport jelen van több regionális országban is (Ausztria, Románia).

Fiatalos, összetartó csapatunkba keressük új Kollégánkat

Főkönyvelő

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • Főkönyvi könyvelés és vegyes könyvelés
  • Havi zárási feladatok junior könyvelő támogatásával (elhatárolások, tárgyi eszközök)
  • Adózási feladatok (adóbevallások, adózási kérdések megoldása)
  • Havi, negyedéves és éves zárással kapcsolatos riportok összeállítása
  • Éves beszámoló összeállítása és könyvvizsgálat lebonyolítása
  • Statisztikai adatszolgáltatások (KSH, MNB) teljesítése
  • Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése, terv – tény adatok elemzése
  • Éves költségvetés tervezésében aktív részvétel
  • Kontrolling feladatok ellátása, rendszeres és ad-hoc kimutatások
  • IFRS konszolidált beszámoló elkészítése belső célokra (HU – RO cégekre)
  • Egyéb operatív feladatok

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS tapasztalat és konszolidált beszámoló elkészítésében való részvétel
  • Alapvető jogi ismeretek
  • MS Office (Excel) alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer ismeret
  • Határozottság, magabiztosság, önállóság
  • Erős, asszertív kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Nagy munkabírású, önálló, pontos személyiség

Előnyként értékeljük:

  • Navision könyvelőprogram ismerete
  • Román vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre