www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ (PÉNZÜGYI VEZETŐ)

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Békés megye egyik meghatározó építőipari szereplője számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • 6 fős pénzügy–számvitel–bérszámfejtés részleg munkájának irányítása, koordinálása,
  • Éves, negyedéves és havi pénzügyi terv elkészítése,
  • A Számviteli Törvény előírásainak megfelelő éves, negyedéves, havi beszámolók készítése,
  • A cég adóbevallásainak és egyéb hatósági beszámolók elkészítése,
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás,
  • Hitelügyintézés – igénylések, kérelmek intézése, új hitelek felvétele, kezelése,
  • Pályázatok készítésében történő közreműködés,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, kezelése, fejlesztése,
  • Társterületek részéről felmerülő pénzügyi igények vizsgálata, támogatása,
  • Szállítókkal –vevőkkel történő pénzügyi egyeztetés, számlákkal kapcsolatos teendők felügyelete.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Vállalkozási területen szerzett mérlegképes regisztráció,
  • Adó és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete,
  • Legalább 5 éves, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • Megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés.

Amit kínálnak:

  • Stabil háttér,
  • Teljesítmény-arányos jövedelem,
  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka,
  • Igény esetén lakás.

Munkavégzés helye:

Békés megye, Szeghalom

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő