www.cvonline.hu

Főkönyvelő / Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, európai tulajdonban lévő és fémipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Főkönyvi könyvelés(szállító/bank/pénztár)
Tárgyi eszköz teljes körű kezelése, beruházások követése
Adózás kiemelt, naprakész ismerte (ÁFA, TÁNYA,stb.)
Átértékelések kezelése (a cégnél EUR könyvelés van)
Utalások kezelése
Statisztikák, kimutatások készítése
Az anya- ill. társvállalattal való kommunikáció és egyeztetések.
Részvétel a havi, negyedéves, féléves, év végi zárásokban

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Mérlegképes könyvelői végzettség

Előny:

Angol v. német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Bejárástámogatás
Cafeteria
8 órában elvégezhető feladatok

Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Automatizált tesztelő

Trenkwalder Kft

Automatizált tesztelő kollégát keresünk piacvez...
Budapest

Gyártástervező

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...