Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ (GYÁRTÓCÉG)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.
Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.
Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.
Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.

Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A könyvelői csapat élére keressük most azt a FŐKÖNYVELŐT, aki korábban multinacionális VAGY gyártó cégnél szerzett tapasztalatot.

Feladatok:

  • Könyvviteli tevékenység koordinálása, ellenőrzése, támogatása,
  • Havi / éves zárások irányítása,
  • A magyar számviteli és adózási szabályok, jogszabályok szerinti beszámolók, statisztikák, jelentések készítése, felügyelete
  • Bevallások (havi, negyedéves, éves), beszámolók, havi riportok készítése,
  • Könyvvizsgálatokon, adóhatósági ellenőrzéseken aktív közreműködés, a szükséges anyagok összeállítása, ellenőrzés lebonyolítása,
  • Projektek, támogatások, likviditás nyomon követése,
  • Együttműködés a társosztályokkal: pénzügyi folyamatok, rendszerek fejlesztésében, munkafolyamatok optimalizálásában,
  • Számviteli szabályzatok, számlatükör karbantartása,
  • A jogszabályi környezet változásainak nyomon követése,
  • Számviteli szabályzatok, számlatükör karbantartása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Legalább 5 – 8 éves könyvelési tapasztalat multinacionális VAGY gyártó cégnél,
  • Legalább 1 éves főkönyvelői tapasztalat,
  • Adózási tapasztalat (ÁFA, TA stb. bevallások készítése),
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • IFRS ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre