Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ (ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Főkönyvelői feladatok teljes körű ellátása – a könyvelési csapat munkájának irányítása, operatív működésüket segítő szakmai támogatás
  • Havi, negyedéves és éves zárás az IFRS szabályok szerint
  • Bevallási kötelezettségek teljes körű ügyintézése
  • Éves beszámoló elkészítése, könyvvizsgálati ellenőrzések kiszolgálása
  • A főkönyvi rendszerből havi riportok és egyéb kimutatások elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, kapcsolódó területekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség (mérlegképes regisztráció)
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • IFRS ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Kontrolling tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, alapos, megbízható, felelősségteljes és lelkiismeretes személyiség
  • Rugalmas, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FŐKÖNYVELŐ (ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre