Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fogyasztói árak Osztályvezető

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.06.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

FELHÍVÁS
álláshely betöltésére

Igazgatóság: Szakstatisztikai Igazgatóság
Álláshely megnevezése: Osztályvezető

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja: 2019. május 20.
A kormányzati szolgálati jogviszony ideje:
határozatlan
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidős
Munkavégzés helye:
1024 Budapest, Keleti Károly u. 5-7.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

Felügyeli, irányítja a Fogyasztói árak osztálya munkáját. Alapvető feladata az osztály felelősségi körébe tartozó árstatisztikai munkák megszervezése, szakmai irányítása, ellenőrzése. Irányítja, szervezi, ellenőrzi a fogyasztói árstatisztikai módszertan fejlesztését, karbantartását, dokumentálását, a felhasználó igények felmérését, az adatszolgáltatói teher mérését, a fogyasztói árstatisztikai adatgyűjtés előkészítését és az adatok feldolgozásával kapcsolatos műveleteket.

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű gazdasági végzettség;
  • Angol nyelv középfokú ismeret;
  • Felhasználói MS Office magas szintű ismerete;
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása;
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.

Elvárt kompetenciák:

  • Vezetői készségek
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Szakmai fejlődési igény
  • Jó problémamegoldó képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat

A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a Link megjelenítése honlapon tájékozódhat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre