Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fogyasztásmérő leolvasó

  • Díjbeszedő Holding Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

KIK VAGYUNK?

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.

Leolvasási Főosztályunkra keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A közüzemi szolgáltatók fogyasztásmérőinek meghatározott ütemezés szerinti leolvasása
  • Fogyasztási adatok rögzítése és fotók készítés (mobileszközzel)
  • Ügyfelek értesítése és időpontok egyeztetés

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Minimum 8 általános iskolai végzettséget
  • Jó kommunikációs képességet
  • Ügyfélközpontúságot
  • Jó szervező és problémamegoldó képességet
  • Android okostelefon használatának alapszintű ismeretét (munkaeszköz)
  • Rendelkezz saját tulajdonú motorkerékpárral/gépkocsival (Budapesten nem elvárás)
  • Nagyfokú munkabírást
  • Pontosságot és megbízhatóságot
  • Büntetlen előéletet

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Érettségivel
  • Releváns szakmai tapasztalattal

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, teljesítményarányos prémiumot, egyéb juttatásokat
    (8 órás munkaviszony esetén megszerezhető bruttó jövedelem: akár 350 ezer Ft)
  • Utazási költségtérítést (benzin/bérlet költség)
  • Barátságos, támogató légkört
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest, Pest megye,

Releváns tapasztalataidat kiemelő, lakhely megjelölésével ellátott, fényképes szakmai önéletrajzoda várjuk.

További információ a 06 1 481-9773 telefonszámon kérhető!

VÁRUNK CSAPATUNKBA!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre