Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fogorvos (INTS/22/9)

  • INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Győr-Moson-Sopron, Sopron
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Kedves leendő Fogorvos társunk!

Sopronhoz közeli településen található magánrendelőbe keresünk fogorvos munkatársat!

Ha fontos számodra, hogy:

  • a tulajdonos is fogorvos és az elve, hogy magas minőséget nyújtson a pácienseknek,
  • kialakult pácienskörrel rendelkezik a rendelő,
  • kellemes, nyugodt környezetben, fiatalos csapattal dolgozhatsz,
  • német nyelvet kell használni, tekintettel a külföldi vendégek magas számára,

akkor Te Erzsébetet, Ő pedig Téged keres!!

Feladataid lesznek:

  • Konzerváló fogászat
  • Protetikai ellátás
  • Fogszabályozás

Így hát fontos számunkra, hogy protetikai, konzerváló fogászati szakvizsgával rendelkezz!

Kezdő vagy? Egy percet se aggódj, itt tanulhatsz, fejlődhetsz!

Munkavégzés helyeSopron környéke

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Sopron
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Fogorvos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Doktori cím
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre