Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fogászati rendelő és cégvezető

  • Forest & Ray Dental Budapest
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Budapesti fogászati rendelőnkben két széken 5 orvos, 3 asszisztens, 2 ügyfélszolgálati, háttér támogató munkatárssal dolgozunk. Általános fogászat, fogszabályozás, szájsebészeti területet fedjük le. A gépparkunk modern. Külföldi pácienseket is fogadunk, jellemzően angol nyelvterületről. A marketing tevékenységünket ügynökség segíti.

munkakörbe,

Feladat

  • Cég hosszú távú hosszú távú stratégiájának megvalósítása
  • A munkatársak irányítása és személyi kompetenciák fejlesztése
  • Marketingügynökséggel közösen a marketing terv megvalósítása, összehangolása
  • Értékesítési célok teljesítése és tervezése
  • Könyvelővel kapcsolattartás

Elvárás

  • Legalább 5 éves vezetői és 10 éves munka tapasztalt
  • Felsőfokú végzettség, BA vagy MA
  • Felsőfokú angol nyelvi ismeret
  • Megfelelő értékesítési, kommunikációs, vezetési képzettség és képesség

Pozitív tulajdonságok

  • Fogászatnál hasonló beosztásban szerzett munkatapasztalat
  • Szervezet fejlesztési alapismeretek
  • 5 évnél nem régebbi igazolt egyéni vagy önismereti csoport részvétel
  • Igazolt asszertív kommunikációt elősegítő tréningek
  • Igazolt sales vagy marketing tréningen való részvétel
  • Rugalmas munkaidőhöz alkalmazkodás

Amit kínálunk

  • Fix fizetés mellett, bónusz rendszer a bevétel növekedés alapján
  • Folyamatos tréningek
  • Lehetőség az egyéni felelősségvállalásra
  • Kiváló munkakörülmények

Egyéb információk

  • Teljes munkaidőben történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület Váci út 64.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi projektmenedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi projektmenedzser, Üzletfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Operatív vezérigazgató, Részlegvezető, Ügyvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre