www.cvonline.hu

Fogadási koordinátor

Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány fogadási koordinátori munkakörbe keres munkatársat. Az alapítvány az AFS nemzetközi szervezetének tagja. Tevékenységéről a weboldalon (Link megjelenítése) érhető el bővebb információ.

A fogadási koordinátor feladata a fogadott külföldi diákokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés: fogadás iránt érdeklődő családok kontaktálása, fogadott diákok jelentkezési anyagának kezelése, diákok elhelyezése, érkezés előtti vízumügyintézés, kapcsolattartás a fogadó szülőkkel és AFS önkéntesekkel.

A munkakörben ellátandó feladatok részletesen:

  • Fogadás előkészítése:
    • Magyarországra érkező külföldi cserediákok jelentkezési folyamatának támogatása,
    • Kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel a jelentkezési folyamat és a vízumügyintézés során
    • Fogadó család toborzási folyamat menedzselése, AFS önkéntesek segítése a toborzásban. Aktív közreműködés a toborzásban. Érdeklődőknek felvilágosítás nyújtása
    • Iskolai elhelyezés és bevándorlási hivatali ügyintézés támogatása
    • Együttműködés az irodavezetővel pénzügyi kérdések kapcsán
    • Tájékoztató és promóciós anyagok frissítése
  • Fogadott diákok támogatása:
    • Felmerülő igények kezelése (pl. hazautazási időpont változtatás)
    • Családcserék adminisztrálása és megszervezése az önkéntesekkel
  •  Rendezvényszervezési feladatok:
    • Fogadással összefüggő rendezvények, így 4 fogadási orientáció megszervezése: logisztika, kommunikáció, önkéntesek kiválasztása, program egyeztetése önkéntesekkel
  • Vezető támogatása:
    • Fogadási statisztika, belső nyilvántartási rendszer frissítése
    • Igény szerint döntés előkészítő kimutatások készítése
    • Önkéntes találkozókon fogadással kapcsolatos aktualitások bemutatása

Az ideális jelentkező:

  • Jó kommunikációs készség (írásban, szóban, nyilvánosság előtt)
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban (legalább B2 szint). Más hasonló szintű nyelvtudás előny
  • Szervezőkészség
  • Tolerancia, empátia, rugalmasság
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatási csomag
  • Részvételi lehetőség az AFS nemzetközi képzésein

Egyéb tudnivalók a munkakörről:

  • Munkavégzés helye: AFS iroda (VII. Dózsa György út 62.)
  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Alkalmanként hétvégi elfoglaltság (évi 7 teljes hétvége és 5 szombat, ami a munkaszerződésben rögzítettek szerint kompenzálásra kerül)

  • Kérjük, küldje be magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét 2017. december 10-ig.
  • A továbbiakról e-mailen kap értesítést. A meghallgatás várhatóan 2 interjú körből fog állni. Akik december 12-ig nem kapnak részünkről megkeresését időpont egyeztetésre, azokat nem hívjuk be interjúra.

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Szervező, Ügyintéző, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Rendezvényszervező
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű