Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főépítésvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.03.
Jelentkezési határidő: 2018.09.28.
Hirdetés azonosító: 1764679
lejárt

A következő feladatokban számítanak a leendő Főépítésvezetőre:

- Kivitelezését végző csapat irányítása, az építésvezetők koordinálása
- A projekt költségvetésnek és minőségi követelményeknek megfelelő átadása
- Ütemterveknek megfelelő haladás biztosítása
- Beszállítókkal való kapcsolattartás és kooperáció
- A kivitelezés során felmerülő problémák megoldása

Mire van szüksége a sikerhez:

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felelős műszaki vezetői jogosultság
- Nagy volumenű magasépítési projektekben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- Felsőfokú építőipari végzettség

Mire számíthat a partnerünktől:

- Versenyképes bérezés
- Részvétel Budapest egyik legnagyobb beruházásában
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú karierrlehetőség

Mit kell tennie most:

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.

Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre