Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

FŐÉPÍTÉSVEZETŐ (SZERKEZETÉPÍTÉS)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A Moratus Szerkezetépítő Kft. – a Market Csoport tagja,

magyar tulajdonban lévő, monolit vasbeton szerkezetépítői tevékenységet végző vállalat munkatársat keres

pozícióban.

Feladatok

  • Részvétel a munkaindító értekezleten (munkaterület átvétele, munkaterület teljes berendezése)
  • Szerkezetépítési projektek építéshelyszíni operatív vezetése: beosztott műszaki kollégák (művezető, junior építésvezető) szakmai irányításával együtt
  • Építési napló megnyitása, folyamatos vezetése, lezárása
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése, koordinálása
  • Kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv betartása és betartatása
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
  • Részvétel az átadási dokumentáció összeállításában

Elvárások

  • Építőmérnök végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Szerkezetépítésben szerzett irányítói tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre