Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

FŐELŐADÓ/NYELVTANÁR (Magyar Honvédség, Honvédelmi alkalmazotti jogviszony, Szentendre)

  • Magyar Honvédség
  • Szentendre, Pest, Budapest
  • A hirdetés 35 napja lejárt

  • előírt iskolai végzettség, szakképzettség: angol nyelvtanár
  • PE-polgári mesterfokozatú MA/polgári egyetem, főiskola
  • egészségi követelményeknek megfelelés
  • SZEF-szakirányú felsőfokú végzettség (pedagógia)
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

Különleges elvárások a beosztás betöltéséhez:

Egyéb elvárások:

  • igényesség
  • problémamegoldó képesség
  • szakmai ismeretek alkalmazásának a szintje
  • önfejlesztés igénye
  • szóbeli kommunikáció, beszédértés

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • az MH AA iskolarendszerű és iskolarendszeren kívüli, nyelvi képzéseken résztvevő személyi állomány oktatása, nyelvvizsgára történő felkészítése, a csoportvezető irányítása mellett
  • szakmai képzettségének megfelelően tervezi, szervezi és végrehajtja az iskolarendszerű valamint a tanfolyami képzések, és továbbképzések oktatási feladatait és óratartását

Amit nyújtani tudunk:

  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Szentendre

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével folyamatosan.

Helyek Szentendre
Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Oktatás / Képzés > Képzési szakértő, Nyelvtanár, Oktatási szakértő, Pedagógus, Tréning menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre