Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főállású JAVA fejlesztő - diákmunka (III.kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés tegnap lejárt

Főállású JAVA fejlesztő

Végzés közelében állsz és magasabb óraszámban dolgoznál inkább? Érdeklődsz az új technológiák és a Java fejlesztés iránt?

Ha igen, olvass tovább!

Partnerünk kiemelt célja az innovatív informatikai fejlesztésekben való közreműködés.

Feladatok:

  • Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás - backend és frontend Java fejlesztések - , code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony informatikai területen
  • 1-5-ös skálán mért ismeret az alábbiakból:
    • Java SE: 4
    • OOP szemlélet: 3
    • Java EE (CDI - WELD, EJB3): 2 - JPA: 2
    • JAX-RS: 2
    • JSON: 2
    • XML: 2
    • SQL ismeret: 2
    • Hibernate: 2
    • GIT, Maven, Jenkins: 2
  • Referencia és munkatapasztalat megjelölése az önéletrajzban, ha van
  • Jó elemző és problémamegoldó készségek
  • Új technológiák iránti fogékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációs készség

Munkaidő:
Hétköznaponként 9 és 17 óra között
Elvárások:
Java tesztünkön elért, legalább 65%-os eredmény
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Kiválasztásnál előnyt jelent:
Szoftver tervezési és fejlesztési alapismeretek, best prectice-ok, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code szabályok ismerete
Heti óraszám:
32 - 40 óra
Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület
Fizetés:
Br. 300000-400000 Ft/hó, heti 40 óra esetén

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre