Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Főállású IT support munkatárs a Xerox-nál - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Hamarosan végzel az egyetemen és utána szeretnél főállásban elhelyezkedni egy jól menő cégnél? Mindig is motivált a bónuszszerzési lehetőség? Érdeklődsz a számítógépek és nyomtatók szervizelése iránt és mobilisnak tartod magad?

Ha igen, akkor itt a helyed!

Főállású IT support munkatárs a Xerox-nál

Feladatok:

  • A Xerox termelő berendezéseihez kapcsolódó javítási és karbantartási feladatok elvégzése.
  • Nyomtatók telepítése, üzembe helyezése, gépkezelői oktatások elvégzése
  • Részvétel szerviz tréningeken, a műszaki tudás folyamatos fejlesztése
  • Az ügyfél elvárásainak megfelelő magas színvonalú kapcsolattartás az ügyfél elégedettség növelése érdekében.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony végzés közelében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű műszaki ismeretek a dedikált termékcsoportok tekintetében
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Proaktivitás, ügyfélközpontúság
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, lelkiismeretes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • Fejlődő technológiai környezet,
  • Stabil céges háttér,
  • Béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria),
  • Lendületes csapat, képzések támogatása (angol nyelvtanfolyam)

Kiválasztásnál előnyt jelent:

Nyomtatók szervizelésében szerzett tapasztalat

Heti óraszám:
30 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 500.000 Ft/hó , heti 40 óra esetén

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre