Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Főállású elemző-tervező / rendszerszervező - diákmunka (III. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Főállású elemző-tervező / rendszerszervező

Érdekel az informatika és a matematika? Esetleg még hasonló területen is tanulsz? Szívesen kamatoztatnád tudásod és részt vennél izgalmas projektekben?

Jelentkezz innovatív informatikai fejlesztésekkel foglalkozó Partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Üzleti, funkcionális és technikai követelmények elemzése
  • Megrendelővel való kapcsolattartás, igények feltárása
  • Funkcionális modellezés (funkcionális használati eset modell, felületterv, funkcionális entitásmodell, funkcionális működési modell) és technikai modellezés (architektúra modell, fizikai adatmodell, interfész specifikációk, telepítési modell)
  • Tesztelési modell specifikálása: Tesztelési terv, tesztesetek specifikálása
  • Telepítési és üzemeltetési kézikönyvek specifikálása
  • Felhasználói kézikönyv specifikálása
  • Tervellenőrzés: tervezési rétegek közötti konzisztencia vizsgálat

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony matematikai/informatikai területen
  • Adatmodellezés
  • UML
  • OOP szemlélet
  • Funkcionális modellezés, specifikáció
  • Technikai modellezés, specifikáció
  • Munkatapasztalat és referencia feltüntetése az önéletrajzban, ha van
  • Jó elemző és problémamegoldó készségek
  • Új technológiák iránti fogékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációs készség

Munkaidő:
Hétköznaponként 9 és 17 óra között
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Heti óraszám:
32 - 40 óra
Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület
Fizetés:
Br. 300000-400000 Ft/hó, heti 40 óra esetén

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Adatbázis elemző, Rendszerfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre