Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Flotta műszaki koordinátor

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 95 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest

Partnercégünk immáron már 126 éve van töretlenül jelen a magyarországi gumiipar piacán.
Fontos hangsúlyt fektetnek arra, hogy Munkatársaik jól érezzék magukat a munkahelyen, sikeresek legyenek, ennek érdekében barátságos, lendületes, modern munkahelyi légkört biztosítanak

Feladatok

  • Alap ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Teherabroncs termékvonal speciális kereskedelmi megoldásának támogatása
  • A gépkocsik üzemképes állapotban tartása
  • A gumiabroncs élettartamának optimalizálása
  • Karbantartási szolgáltatások maximális ellátása, szerszámok és helyiségek karbantartása
  • A gumiabroncs szolgáltatás teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása
  • Esetleges műszaki hibák elhárítása
  • Káreseményes javítások teljes körű menedzselése
  • Assistance- és csereabroncs szolgáltatás biztosítása
  • Gumicserék megszervezése
  • Feladatok, hibák, cserék rögzítése, számlázás hitelesítése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Erős műszaki affinitás
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Béren kívüli juttatást
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig
  • Változatos feladatkört
  • Magas szintű technikai és műszaki háttér
  • Egy fiatalos, elkötelezett, inspiráló csapatot
  • Egy modern, színes és tágas irodai környezetet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre