Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Flexo Kiszerelő Gépkezelő

  • Pátria Nyomda Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 33 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt.

munkatársat keres.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Feladatok:

  • betanítás után az adott gép működtetése
  • tekercselő, vágó gép beállítása, üzemeltetése
  • gépek, berendezések tisztítása, karbantartási feladatok elvégzése
  • termelési program szerinti munkavégzés
  • munkafolyamatok adminisztrálása

Elvárások:

  • megbízható, stabil munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • műszaki érzék
  • nyomdai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Scroll Online ismeret

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, változatos munkák
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • cafeteria + dolgozói kedvezmények
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: flexo kiszerelő gépkezelő!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre