Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Flakonkezelő operátor – Nyírbátor (REC_2019_8_3)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.10.14.
Hirdetés azonosító: 2362820
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Flakonkezelő operátor

(REC_2019_8_3)

Megbízónk:

Olasz Partnercégünk műanyag flakonok gyártásával foglalkozik, és 2008 óta van jelen Magyarországon. A vállalat versenypiaci kereslete miatt, rohamosan fejlődik. Fontos számukra, hogy a gyártási folyamatok közben munkavállalóiknak kulturált és kellemes munkahelyi légkört biztosítsanak.

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire garantáltan számíthatsz:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • műszakpótlékra
  • béren kívüli juttatásra
  • utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • eltérő munkakezdési időpontra
  • kulturált munkahelyi környezetre

Főbb feladataid lesznek:

  • a gyártás során legyártott flakonok szortírozása, címkézése
  • flakonok kezelése, meghatározott feltételek szerint
  • a legyártott termékek ellenőrzése

 Amit Tőled elvárunk:

  • érettségi vagy szakmunkás, vagy OKJ- s vagy 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • nyírbátori munkába járás vállalása
  • folyamatos koncentrációs képesség
  • pontos, precíz munkavégzés

 Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

  • termelési területen szerzett tapasztalat

TELEFONON:: +36 70 342 1116

VAGY INGYENESEN HÍVHATÓ ZÖLDSZÁMAINKON: 06 80 200 232 vagy 06 80 426 947

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre