Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Fizikus

  • Semilab Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Ebbe a csapatba keresünk

FIZIKUST

aki részt vehet az elképzeléstől a késztermék megvalósításáig minden munkafolyamatban, együttműködve a világ élvonalába tartozó ügyfelekkel és fejlesztési partnerekkel.

A számunkra ideális jelölt:

  • fizikus, mérnök-fizikus vagy hasonló végzettségű
  • érdeklődik a szilárdtest-fizika vagy optika iránt
  • tárgyalóképes szinten beszél angolul
  • rendelkezik felhasználói számítógépes ismeretekkel; mélyebb tapasztalat és további mérnöki, műszaki ismeretek előnyt jelentenek
  • képes önállóan, felelősségteljesen dolgozni nemzetközi környezetben, Magyarországon és szükség esetén a felhasználóknál üzemelő készülékeken is

A Semilab

  • felelősségteljes, önállóságot igénylő munkát kínál;
  • elvárja és támogatja a legfejlettebb high-tech ügyfelekkel való együttműködést;
  • versenyképes bért ajánl, cafeteria juttatásokat ad;
  • modern, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a Link megjelenítése honlapon talál, jelentkezését online várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Fizikus-mérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Fizikus, Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre